Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 2 D Dames

€ 3.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onder meer een geïntegreerde accu, automatische ondersteuning en luxe kleurendisplay is deze veelzijdige en praktische e-bike ideaal voor dagelijks gebruik en fietstochten in het weekend.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Smart Assist:

De SyncDrive middenmotor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Geïntegreerde accu:

Giant's EnergyPak SMART accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft. Ondanks de integratie is de accu eenvoudig uitneembaar.

Luxe kleurendisplay:

Het kleurendisplay is netjes geïntegreerd in de stuurpen. Het scherm toont ritinformatie zoals snelheid, afstand, actieradius. Draadloos verbinding maken met je telefoon voor extra functionaliteiten behoort ook tot de mogelijkheden.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 km 40 mijl
  • Goed: 130 km 80 mijl
  • Ideaal: 215 km 133 mijl
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Ergo 2
  • Display
    RideDash Evo
  • Accu
    EnergyPak Smart 625Wh
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Space Grey
  • Frame
    ALUXX Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25, lockout, 63mm , 15AQ
  • Stuur
    Giant Contour GT, cable integrated, 30° back sweep 31.8mm
  • Grips
    Connect Ergo Max Sweep
  • Stuurpen
    Giant Contour, EVO display integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Essenza gel
  • Pedalen
    Aluminum, VP-183
  • Shifters
    Shimano Deore LinkGlide
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, LinkGlide, Shadow+
  • Remmen
    Tektro HD-M285, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    Shimano LinkGlide, CS-LG400-10, 11-43T, 10-speed
  • Ketting
    Shimano, LinkGlide, CN-LG500
  • Crankset
    Giant aluminum, 38T
  • Velgen
    Giant eX25, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Giant Tracker Sport [F] 15x100mm Boost [R] 135mm QR
  • Spaken
    Sapim Race [F], Sapim Strong [R]
  • Banden
    Schwalbe Energizer Plus, 622x50mm, Green Guard
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 front LEDAxa Blueline rear LED
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    24,7kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,4
HWielbasis (mm) (inch)110843,6111744113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)3801538615,239615,6
MStand Over Height (mm) (inch)4071640015,739515,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Energypak
Syncdrive Core
RideControl Dash

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.