Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced
SL Disc

€ 11.999

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

De Langma Advanced SL Disc, die al favoriet is bij klimverslaafden en WorldTour-racers, is geheel opnieuw ontworpen en is nog lichter en stijver. Klaar voor de winst als het er op aan komt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Vederlichte efficientië:

Het hart van de Langma is een ultralichte Advanced SL-grade Composite frameset, die we hebben herontworpen met langer doorlopende stukken carbonvezel voor een stijvere fiets die 60 gram lichter is ten opzichte van de vorige generatie. Het resultaat is verbluffend: onmiddellijke versnelling als je op de pedalen duwt. Door de doorschijnende framecoating is de carbonconstructie met het blote oog te zien, waardoor de Langma er net zo snel uitziet als hij aanvoelt.

Intuïtief rijgedrag:

We hebben de Langma-vork opnieuw ontworpen voor 50% meer laterale stijfheid, voor nauwkeurige handling en reactievermogen. Een extra oversized headset en een geheel nieuw Liv Contact SLR stuur geven een prestatieboost zonder in te boeten aan aerodynamica. Geïntegreerde, flat-mount schijfremmen zorgen voor vertrouwen in verschillende omstandigheden. De Langma is zelfs geschikt voor banden tot 32 mm voor extra grip in de bochten en op kasseien.

Aerodynamisch voordeel:

Ellipsvormige buizen verminderen de luchtweerstand bij een groter aantal windhoeken, waardoor je kostbare seconden wint bij vlak terrein, afdalingen en tegenwind. Onze continue tests en verfijning hebben ook de ontwikkeling van de nieuwe full-carbon Variant SLR zadelpen geïnspireerd.

Highlights

Langma Advanced SL Disc with interactive tooltips

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
Compact Road Design
Variant Zadelpen
OverDrive
PowerCore
MegaDrive
Internal Seatpost Clamp
Tubeless Systeem
RideSense Ready
Hookless Rim Design

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,748018,951020,1
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)52420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)61,42,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)977,238,5984,238,7995,539,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)69,52,769,52,7672,6
KStack (mm) (inch)531,820,9552,621,7569,222,4
LReach (mm) (inch)376,514,8381,515386,415,2
MStand Over Height (mm) (inch)73028,776029,979031,1
NStuur breedte (mm) (inch)3801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Arctic Light
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced SL-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant SLR, composite XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm
  • Zadel
    Liv Alacra SLR CS
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270
  • Voorderailleur
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9250
  • Achterderailleur
    Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9250
  • Remmen
    Shimano Dura-Ace Di2 hydraulic, Shimano RT-MT900 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Dura-Ace Di2
  • Cassette
    Shimano Dura-Ace, 12-speed, 11x34
  • Ketting
    Shimano Dura-Ace M9100
  • Crankset
    Shimano Dura-Ace, 36/52with FC-9200P power meterXXS:170mm, XS:170mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    CADEX 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    CADEX 36 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    CADEX 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Road Race, tubeless, 700x25c (26.5mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.